#TsmeMy

    Manažér technického helpdesku

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Okres Žilina
    Žilina

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme Manažéra na Úsek technického helpdesku a asis.služieb SK, ktorý sa chopí výzvy riadiť stratégiu technických call centier a bude lídrom technologických trendov a zmien.

    Ako člen tímu Kataríny Šuvarinovej bude zodpovedný za :
    • riadenie a rozvoj zamestnancov kontaktného centra technickej podpory a asistenčných služieb,
    • riadenie stratégie technickej podpory s cieľom zvyšovaní zákazníckej spokojnosti a prevádzkovej efektivity,
    • realizáciu a implementáciu nových projektov a zmien v oblasti robotizácie a automatizácie zverenej oblasti,
    • pravidelnú analýzu a reporting výkonnosti a proaktívne navrhovať riešenia na celkové zlepšenie v spolupráci s ostatnými zložkami,
    • riadenie procesu riešenia porúch a odstraňovania ich príčin v spolupráci s ostatnými zložkami spoločnosti (ICT, Technology).

    Ponúkaný plat

    2000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 2000 eur brutto v závislosti od skúsenosti a vzdelania

    Termín nástupu do práce

    asap

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Od vhodného kandidáta očakávame :
    •vynikajúce komunikačné, negociačné a manažérske zručnosti,
    •strategické myslenie a orientácia na výsledky,
    •vytrvalosť, schopnosť prinášať inovácie, samostatne rozhodovať, presadiť zmeny, doručovať výsledky, doťahovať veci do konca,
    •otvorenú myseľ s víziou,
    •znalosť telekomunikačných technológií,
    •min. 5 rokov skúseností v oblasti riadenia ľudí, call centier a zákazníckeho servisu,
    •znalosť telekomunikačného trhu a konkurencie v danom segmente.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!