Opravár motorových vozidiel

12.11.2019 Arriva Service s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Tvrdošín
Trstená
Oravická 601/1
02801
Slovensko, Žilinský kraj, okres Ružomberok, Ružomberok, Bystrická cesta 62, 03401

Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Opravár
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,88 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- 7,5 hodinový pracovný čas
- základná zložka mzdy + 30% prémie + príplatky
- príspevok na rekreáciu (rekreačné poukazy)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier)
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- zaškolenie podľa interných štandardov spoločnosti
- množstvo ďalších benefitov a zamestnaneckých výhod na osobnom pohovore

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,88 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 6. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Predaj a servis motorových vozidielDoprava

Náplň (druh) práce
- zabezpečovanie opráv a údržba autobusov a vozidiel pre hromadnú dopravu osôb
- údržba, diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie
- vykonávanie servisných prehliadok podľa interných štandardov
- výjazdy pri poruchách autobusov

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore autoopravár
Stredné odborné vzdelanie v odbore autoopravár - mechanik
Stredné odborné vzdelanie v odbore autoopravár - elektrikár

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- vyučený v odbore podmienkou
- skúsenosti s opravami autobusov alebo nákladných vozidiel výhodou
VP sk. C,D výhodou
- oprávnenie na VZV výhodou
- manuálna zručnosť, technické myslenie
- zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
- trestná bezúhonnosť, lojálnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Arriva Service s.r.o.
Bratislavská cesta 1804
94501 Komárno
Slovensko