Pomocný/á kuchár/ka

28.08.2019 Nemocničná a.s.
Miesto práce: Slovensko
okres Malacky
Malacky
Duklianskych hrdinov 34
90122

Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Osobné ohodnotenie vo výške 80,00€
Nad rámec systému zamestnaneckých výhod a benefitov Medirex Group ako:
• zľava v lekárni
• zľava v rámci poskytovania platenej zdravotnej starostlivosti
• príspevok zamestnávateľa na DDS
• podpora ďalšieho vzdelávania, a mnohé iné
Okrem vyššie spomenutých benefitov Vám ponúkame aj to, na čo sme najviac v našej Nemocnici v Malackách hrdí:
• korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
• príjemné pracovné prostredie, ktoré je zrekonštruované a pekné
• prevádzkujeme špičkové očné centrum
• liečime pacientov kmeňovými bunkami
• poskytujeme komplexnú ambulantnú starostlivosť (45 ambulancií) a jednodňovú chirurgiu (Traumatológia, Očné, Urologia, ORL, Ortopédia, Cievna chirurgia)
• svojou prítomnosťou prispejte k veľmi dobrým vzťahom v nemocnici

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
520 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 6. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Náplň (druh) práce
Pomocné práce pri príprave jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera) podľa jedálneho lístka nemocnice.
Výroba jednoduchých druhov teplých jedál, cukrárenských výrobkov a jedál studenej kuchyne.
Pomoc pri výdaji stravy na oddelenia nemocnice a v zamestnaneckej jedálni.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

V prípade nevyučeného kuchára / kuchárky požadujeme prax v odbore minimálne 2 roky.
Platný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Nemocničná a.s.
Holubyho 35
90201 Pezinok
Slovensko
Tel: +421342829138