Sr.Špecialista SW vývoja

17.11.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Do nášho tímu IT integrácie a Operations Support System hľadáme novú posilu, ktorá bude zodpovedná za vývoj SW aplikácií v našej spoločnosti. Ak máš skúsenosti v tejto oblasti a rád by si sa v nej aj naďalej rozvíjal, tak využi príležitosť pridať sa do nášho tímu.
Náplň práce:
- Analyzovať a vyvíjať SW aplikácie nad relačnou databázou v oblasti zriaďovania telco služieb.
- Podieľať sa na analýze a dizajne požiadaviek prevažne v rámci väčšieho tímu.
- Implementovať a uskutočňovať systémové testovanie daných požiadaviek.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1700 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Od 1700 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)
Iné výhody:
Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- kompenzácia pri práceneschopnosti a iné.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Osobnostné predpoklady:
analytické myslenie, dôslednosť, zameranie na detail, time-management, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu
Prax:
prax na obdobnej pozícii výhodou
PC znalosti:
-Nástroje na business a systémové analýzy a procesné modelovanie, vývojové nástroje a jazyky (napr. J2EE, ORACLE, C, .NET, TIBCO, ETL, ...).
-Znalosť špecifikácie protokolov XML, XSLT, WSDL, WADL, SSL, ...
-Mikroservices architektúra
-API management SW
-TIBCO produkty - výhodou
Vodičský preukaz:
Skupina: B