MZDOVÝ účtovník na POLOVIČNÝ úväzok (Ref. č.: 4-11-32645/PF)

21.10.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnava
okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
800 - 800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: brigáda, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáš si prácu na polovičný úväzok v oblasti mzdového účtovníctva a chceš pracovať v Trnave? Máme pre Teba pozíciu v mladom kolektíve s flexibilnou pracovnou dobou.

Tvojou náplňou práce bude:

- Kompletná mdzová agenda: spracovanie miezd pre približne 50 zamestnancov
- Práca v programe Helios
- Každodenné používanie programu Excel

Iné výhody:

Spoločnosť ponúka:

- 13. plat
- Flexibilnú pracovnú dobu - ak stihneš spraviť svoje povinnosti za 2/3 týždne, týždeň môžeš mať voľno
- A ďalšie benefity, o ktorých ti radi povieme na osobnom pohovore u nás v spoločnosti

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Ak si vhodný kandidát, spĺňaš nasledovné kritériá:
- Minimálne 2 roky skúseností so mzdovým účtovníctvom
- Excel na pokročilej úrovni
- Tímový hráč
- Vodičský preukaz skupiny B a ochota cestovať po západnom Slovensku