Pomocná sila v kuchyni, rámovač/ umývač/ka riadu

03.10.2019 FIMA INVEST s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Poprad
Ždiar
Bachledova dolina 702
05955

Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Pomocné práce a brigády, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Pomocný pracovník, Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkame zaujímavú prácu v dobrom kolektíve, príjemnom pracovnom prostredí a stabilne fungujúcej firme. Šikovných ambicióznych kolegov radi podporíme v ich kariérnom raste. Vyváženie pracovného života a oddychu je pre nás dôležité, preto zamestnancom ponúkame rôzne benefity vo forme kupónov na oddych, dovoleniek a lyžovačky pre blízku rodinu.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 6. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Náplň (druh) práce
Na tejto pozícií budete zodpovedný za udržiavanie čistoty priestorov kuchyne, kuchynského vybavenia, bieleho a čierneho riadu. Používanie a starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie. Pri práci sa používajú rozličné čistiace prostriedky, pri ktorých treba dodržiavať predpísané smernice. Dodržiavanie prísnych hygienických zásad a štandardov.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 19:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Náš ideálny nový kolega je zodpovedný a rýchlo sa učí. Ma príjemné vystupovanie a vie asertívne a efektívne riešiť vzniknuté problémy. Je šikovný, multifunkčný a manuálne zručný. Práca mu ide od ruky a vo veciach má poriadok. Vždy podá pomocnú ruku a je ochotný pomôcť s prácou iným kolegom. Dojem návštevníkov mu nie je ľahostajný, preto je jeho prirodzeným záujmom dbať o poriadok a upravenosť prevádzky a jej okolia.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

FIMA INVEST s.r.o.
Hviezdoslavovo námestie 16
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko