PROCESNÝ INŽINIER (oblasť automatizácie) (Ref. č.: 3-30-32732/PF)

21.01.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Košice
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Ľudské zdroje a personalistika, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 - 1400 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máš skúsenosti v oblasti automatizácie, PLC alebo elektroúdržby?
Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť, momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu PROCESNÝ INŽINIER, ktorý bude mať na starosti:
Zlepšovanie výrobných liniek z hľadiska zvyšovania kvality, dosiahnutia nulových chýb.
Hľadá a implementuje riešenia pre zvyšovanie produktivity.
Overuje účinnosť prijatých opatrení pre zefektívnenie výrobného procesu.
Zúčastňuje sa pri zvádzaní nových/modifikovaných výrobkov do výroby.
Zodpovedá za správnosť a aktuálnosť pracovných inštrukcií.
Zabezpečuje dodržiavanie štandardov a pracovných postupov.

Iné výhody:

- Stabilita spoločnosti
- Dochádzkový bonus
- Príspevok na šport
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť školení

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- VŠ vzdelanie v oblasti automatizácie
- znalosť pneumatiky, senzoriky, elektriky
- §21 výhodou
- Anglický jazyk - mierne pokročilý
- MS Office - pokročilý
- Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii min. 2 roky
- Pracovné skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu
- Technické znalosti, znalosti výrobných procesov
- Znalosť nástrojov kvality
- Organizačné schopnosti
- Zodpovednosť
- Flexibilita