Inštruktor sociálnej rehabilitácie

08.08.2019 OZ Iskierka

Miesto práce: Denný stacionár COMITAS, Ulica Ludvika van Beethovena 5650/20, Trnava
Trnavský kraj; okres Trnava; Trnava
Typ pracovnej ponuky: Sociálne služby; Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 350 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 30.9.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- denný stacionár pre viacnásobne znevýhodnených mladých ľudí
- sociálna rehabilitácia v zariadení sociálnych služieb
- vypracovávanie individuálnych plánov sociálnej rehabilitácie,
- individuálna a skupinová práca s klientmi, aktivizácia klientov,
- podpora samostatnosti, sebestačnosti a posilňovanie návykov pri sebaobsuhe, pri úkonoch starostlivosti o domácnosť a pri základných sociálnych aktivitách, rozvoj pracovných zručností

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- akreditovaný kurz inštruktor sociálnej rehabilitácie
- vítaná prax v zariadení sociálnych služieb