IT konzultant – OpenStack špecialista

04.11.2019 Aliter Technologies, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Mlynské nivy 71
82105

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Informatika - software; IT konzultant, Konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• prístup k novým technológiám
• práca v perspektívnej a stabilnej IT spoločnosti
• možnosť sebarealizácie
• práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
• možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
• profesijný a osobnostný rast

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Náplň (druh) práce
• Identifikácia požiadaviek, výber, prispôsobenie a implementácia cloud a data center riešení
• Práca na infraštruktúrnych projektoch zameraných na cloud manažment, aplikácie a integráciu cloud riešenia
• Návrh riešení a komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi
• Participácia na celom implementačnom cykle nasadenia IT riešení u zákazníkov (analýza, dizajn, inštalácia, konfigurácia, testovanie, školenie)
• Zabezpečenie dodávky a dodržiavanie harmonogramu s plánom spoločnosti a zákazníka.
• Podpora nasadených riešení pre OpenStack (analýza a diagnostika, oprava a zmena konfigurácii, aktualizácia, a pod.)
• Tvorba technickej, školiacej, používateľskej dokumentácie a prezentácií

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Microsoft Windows - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Odborné znalosti
• Red Hat Linux, CentOS,
• Skúsenosti s OpenStack, VMware, DB2
• Skúsenosti so skriptovaním
• IT certifikáty technológií sú vítané

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť a dôslednosť
• schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
• schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
• výborné analytické a komunikačné schopnosti, samostatnosť
• schopnosť rýchlo sa prispôsobiť dynamickému prostrediu
• schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)