Operátor v automobilovom priemysle /Trnava/

25.08.2019 GYIQ s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Automobilová cesta 1
91926

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 8 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

•Základný plat 800€ + individuálna prémia v priemere 100 € max. do výšky 185 € + mzdové zvýhodnenie za prácu v noci 1,6€/hod. + 13. plat
•Práca v trojzmennom pracovnom režime
• Možnosť podávania finančne ohodnotených zlepšovacích návrhov
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú s 3-mesačnou skúšobnou dobou
• Doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné poistenie s celoročným krytím
• Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu
• Teplá strava od 0,67 €; pitný režim zdarma
• Možnosť ubytovania – 1.mesiac zdarma, 2. mesiac 100€
• Odmena za vernosť, náborový príspevok
Doprava zabezpečená z Komárna a z Nových Zámkov cez dediny až do Zavaru.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
8 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
29. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Každého budeme kontaktovať o individuálnom výbere.

Náplň (druh) práce
Zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž
•Uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku
•Vykonávať operácie údržby prvého stupňa (drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti)
•Zabezpečovať čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska
•Podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

•Základné alebo stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita), vzdelanie v obore a prax v automobilovom priemysle je výhodou
•Skúsenosti vo výrobnom procese výhodou, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
•Ochota a chuť pracovať na zmeny
•Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

GYIQ s.r.o.
Časť Violín 379
94602 Čalovec
Slovensko
Tel: +421917382052