Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Bytča
Bytča
Hlinická cesta
01401
Slovensko, Žilinský kraj, okres Žilina, Žilina, Bôrická cesta 1960, 01057

okres Bytča
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,12 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Výška základnej zložky mzdy závisí od dosiahnutej odbornej praxe uchádzača. Uvedená základná zložka mzdy platí pre uchádzača bez praxe resp. s minimálnou praxou. K základnej zložke mzdy je vyplácaná výkonnostná sadzba, príspevok na stravovanie, dopravu, 5 dní dovolenky nad rámec základnej výmery, príspevky zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4,12 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Vodné hospodárstvo a vodárenstvoStavebníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Náplň (druh) práce
Vykonávanie montážnych, prevádzkových a údržbárskych prác na vodohospodárskych objektoch.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia
Stredné odborné vzdelanie v odbore inštalatér - vodovodné zariadenia /ŠP/

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Prax je požadovaná u uchádzačov, ktorí nemajú kvalifikáciu v odbore inštalatér, vodoinštalatér, mechanik stavebno inštalačných zariadení. Výhodou je vlastníctvo vodičského preukazu sk. C, kvalifikačnej karty vodiča, zváračského preukazu, preukazu obsluhy stavebných strojov sk. 4 a 9.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s.
Bôrická cesta 1960
01057 Žilina
Slovensko