Plavčík do AQUAPARKU Senec

17.09.2019 Aquathermal Senec, a.s.
Miesto práce: AQUAPARK Senec, Slnečné jazerá sever
Slovenská republika; Bratislavský kraj; okres Bratislava, okres Senec; Bratislava, Senec
Typ pracovnej ponuky: Plavčík
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
- stravné lístky
- Po skončení skúšobnej doby úprava mzdy, preplácanie nadčasov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 12.9.2019
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha technických zariadení:
• Ovládanie nastavenia, zapínania a vypínania atrakcií bazénov, tobogánov a osvetlenia

Hygienické zabezpečenie:
• Udržiavanie čistoty a poriadku v okolí bazénovej plochy a v bazénoch
• Dodržiavanie obmedzenia vstupu dospelých návštevníkov do detského bazénu

Bezpečnosť a poskytnutie pomoci:
• Vykonávanie dozoru nad kúpajúcimi sa osobami
• Poskytnutie nevyhnutnej prvej pomoci a ošetrenie úrazov kúpajúcim sa osobám

Iné výhody:

- možnosť využiť relaxačné služby Aquaparku
- príjemné prostredie
- príjemný kolektív

• PODMIENKA je certifikát vodného záchranára a potvrdenie o kurze prvej pomoci
• 12-hod. zmeny: krátky a dlhý týždeň
• zabezpečenie ubytovania v Senci
• praca na TPP

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

• pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť AQUATHERMAL Senec a.s. pod svojou hlavičkou prevádzkuje v jednom areáli v Senci 3 zariadenia zamerané na relax - AQUAPARK Senec s relaxačnými bazénmi a tobogánmi, SWIMARÉNA Senec - 25 m plavecký bazén a moderné wellness centrum SAI Wellness Senec (8 sáun).

Oblasť pôsobenia:

Služby týkajúce sa telesnej pohody

Adresa:

Aquathermal Senec, a.s.
Slnečné jazerá - sever
Senec
Slovenská republika
www.aquaparksenec.sk

Kontaktné údaje:

Huber
Slnečné jazerá - sever, Senec, 90301, Slovenská republika
Tel: 0904 113 422