Asistent/-ka - brigáda

13.09.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Poskytovať administratívnu a organizačnú podporu pre plynulý chod prevádzky.
- Vykonávať administratívno-sekretárske práce podľa potrieb prevádzky.
- Objednávať kancelárske potreby, reklamné predmety a občerstvenie.
- Organizovať a vykonávať systém evidencie, archivácie a skartácie dokumentácie.
- Prijímať, triediť a zabezpečovať rozvoz došlých poštových zásielok.

Ponúkaný plat (základná mzda):
3,5 EUR/hod.
Upresnenie platových podmienok:
3,50 eur brutto/hod.
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Používateľ MS Windows
komunikatívnosť, dôslednosť, proaktívnosť
skúsenosť v podobnej oblasti vítaná
nástrojmi MS Office (Word, Excel, Outlook), Internet
pozícia je pre technologické oddelenie - sekciu zriaďovania a prevádzky služieb, preto uvítame študenta, ktorý ma rozhľad v oblasti telekomunikačných technológií