#TsmeMy

    Asistent/-ka - brigáda

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - Poskytovať administratívnu a organizačnú podporu pre plynulý chod prevádzky.
    - Vykonávať administratívno-sekretárske práce podľa potrieb prevádzky.
    - Objednávať kancelárske potreby, reklamné predmety a občerstvenie.
    - Organizovať a vykonávať systém evidencie, archivácie a skartácie dokumentácie.
    - Prijímať, triediť a zabezpečovať rozvoz došlých poštových zásielok.

    Ponúkaný plat

    3.5 EUR/hod.

    Upresnenie platových podmienok

    3,50 eur brutto/hod.

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)

    Iné znalosti

    Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Používateľ MS Windows

    Všeobecne požadované znalosti

    komunikatívnosť, dôslednosť, proaktívnosť
    skúsenosť v podobnej oblasti vítaná
    nástrojmi MS Office (Word, Excel, Outlook), Internet
    pozícia je pre technologické oddelenie - sekciu zriaďovania a prevádzky služieb, preto uvítame študenta, ktorý ma rozhľad v oblasti telekomunikačných technológií

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!