Hľadáme hostesky

25.07.2019 ODEVY PLUS M, s.r.o.

Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj; okres Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Trnava; Bratislava, Senec, Stupava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Hosteska
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca pre odvážne dievčatá s atraktívnou odmenou a ďalšími bonusmi.

Propagácia alkoholu, užívanie si párty:)

Pracujte minimálne 3 dni v týždni - s možnosťou nadviazania širšej spolupráce.

 Po odpracovaní 2 mesiacov dostanete za dobrú spoluprácu bonus 100€!!

Chcete sa pripojiť k nášmu tímu, zvýšiť svoju kvalifikáciu a pracovať v príjemnej atmosfére -pošlite nám životopis alebo nám zavolajte na telefónne číslo 0951 201 861.

Nevyžadujeme skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno