ČSOB

Finančný/-á sprostredkovateľ/-ka pre ČSOB Stavebnú sporiteľňu pre oblasť Žilina a okolie

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Žilina

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Začnite svoju kariéru v jednej z najinovatívnejších bánk, ktorá je zároveň súčasťou najväčšej finančnej skupiny na Slovensku
*Keď máte obchodného ducha, ste pre nás tým pravým uchádzačom
*Informácie o náplni práce:
*Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí na potencionálnych klientov
*Starostlivosť o existujúcich klientov
*Vedenie obchodných rozhovorov
*Hľadanie riešení pre klientov šité na mieru
*Uzatváranie zmlúv z ponúkaného produktového portfólia
*Práca na zmluvu o finančnom sprostredkovaní (DIČ, živnosť alebo s.r.o.)
*Pôsobenie pre oblasti: Žilina, Martin, Čadca

Benefity a ďalšie výhody

Príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine

Motivujúce finančné ohodnotenie
Možnosť kariérneho rastu
Zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
Bezplatný vzdelávací systém, ktorý zabezpečí Váš osobný profesijný rozvoj
Flexibilný pracovný čas

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*SŠ vzdelanie
* Orientácia na dosahovanie stanovených cieľov
*Komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti
*Orientácia na klienta a pozitívny vzťah k poskytovaniu poradenstva klientovi
*Samostatnosť
*Schopnosť a chuť učiť sa nové veci
*Obchodný duch

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno