Nová skvelá pracovná ponuka v Holíči pri výrobe automobilových komponentov. Ubytovanie, doprava zabezpečené.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože. (Sortiment výroby- stredové konzoly, palubové dosky, lakťové opierky, výplne dverí)

Náplň práce:

- nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výrobu
- vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby
- obsluha strojov
- zabezpečovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly kvality materiálu a práce
- vytváranie sprievodných listov a inej evidencie

Benefity a ďalšie výhody:

- možnosť kariérneho rastu
- možnosť dostávania záloh
- plne hradené ubytovanie
- nárast platu na základe zručnosti
- vernostné finančné odmeny ( pracovné a životné jubilea, bonus pri narodení dieťaťa, pri uzavretí manželstva a pod)
- 13. a 14. plat
- výkonnostný bonus: 115 €/mesiac
- dochádzkový bonus: 50 €/mesiac

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis na email, alebo zavolajte na 0911 838 132

Všeobecne požadované znalosti:

- manuálnu zručnosť
- precíznosť
- ochotu pracovať v trojzmennej prevádzke
- samostatnosť
- prax z výroby veľkou výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno