Vodič MKD

11.12.2019 ANTHONY TRANSPORT s.r.o.
Miesto práce: východné SK
Košický kraj; Gelnica, Košice, okres Košice-okolie, okres Michalovce, okres Rožňava, Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Typ pracovnej ponuky: Vodič kamiónovej prepravy
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
základná mzda 700 + diéty
Termín nástupu do práce: od 20.11.2019 do 31.12.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dopravná spoločnosť z dôvodu rozširovania vozového parku príjme do TPP vodiča MKD
Výkon práce v rámci SK -SK, SK- AT, SK -CZ, víkendy doma
- jazdenie na ťahači s návesom walking floor -/posuvná podlaha/ alebo sklápač

Informácie pre uchádzača:

- výkon práce v rámci SK + AT+CZ, víkendy doma
- jazdenie na ťahači s návesom walking floor -/posuvná podlaha/
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami
- dodržiavanie výplatných termínov - pravidelne ku 15. dňu mesiaca po dohode aj skôr, možnosť zálohových platieb
- plne vybavené nové vozidlá /MAN, VOLVO -EURO 6/ s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom
- pridelenie vozidla vodičový - ťahače sa nestriedajú
- firemné platobné VISA karty a tankovacie karty, pridelené vodičovi

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B, C, B1, C1, C1E, CE

- lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča
- zodpovednosť, spoľahlivosť, orientačné schopnosti,
samostatnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Dopravná spoločnosť , podnikajúca vo vnútroštátnej a medzinárodnej doprave, zameraná na prepravu agrokomodít a sypkých materiálov

Oblasť pôsobenia:

Nákladná cestná doprava

Adresa:

ANTHONY TRANSPORT s.r.o.
Východná 250/21
Nižný Žipov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Antónia Janiková
Východná 250/21, Nižný Žipov, 076 17, Slovenská republika
Tel: +421905885694