Servisný Technik so zaškolením Bratislava

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zodpovednosť za výkon pravidelnej ako aj nepravidelnej údržby výťahov v danom servisnom rajóne v rámci Bratislavy
  • Realizovanie pravidelných návštev pridelených zariadení podľa plánu
  • Vykonávanie servisu, opráv, drobnej modernizácie vrátane testov kvality a bezpečnosti výťahov podľa štandardov spoločnosti
  • Spolupráca s ostatnými technikmi na pobočke pre zaistenie celkovej spokojnosti zákazníkov
  • Riadne pravidelné reportovanie vlastnej činnosti vkladaním údajov do podnikového systému
  • Držanie pracovnej pohotovosti mimo pracovnej doby podľa stanoveného harmonogramu
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná mzda 900 - 1200 btto eur fix + variabil (30%)
  • Osobné auto aj na súkromné účely
  • Mobil, notebook
  • Komplexný tréningový program
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • Stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Komunikatívnosť, prozákaznícky prístup a zodpovednosť je nutná
  • Predchádzajúca prax pri údržbe elektrických/mechanických zariadení vítaná
  • Osvedčenia alebo prax práce s výťahmi nie sú potrebné, budete zaškolený
  • Vyhláška minimálne 21 paragraf nutnosť
  • Vodičský preukaz B