Montážny pracovník (operátor) v strojárskej výrobe

29.07.2019 EDYMAX Flexibility s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Strečno
SNP 768/150
01324

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Reality a stavebníctvo, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
950 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
a. Zamestnanec pracuje na zváracej a montážnej linke na výrobu nádrží.
b. Zamestnanec absolvuje školenia týkajúce sa danej pozície, kvality výkonu, pracovného poriadku a bezpečnosti pri práci.
c. Práca na výrobnej linke podľa zaradenia.
d. Stabilizácia pozície, prehlbovanie vedomostí.
e. Samostatná práca a obsluha na výrobnej linke, zodpovedá za kontrolu a vypisovanie dokumentov.
f. Postupné zaškoľovanie na viaceré pozície.
g. Zamestnanec pracuje takmer samostatne v súlade s konkrétnou pracovnou inštrukciou.
h. Neustále zefektívňuje svoju produktivitu práce (snaží sa redukovať chyby na nulu).
i. Akceptuje a dodržiava pravidlá 3S5S a pracovného poriadku.
j. Akceptuje a dodržiava pravidlá a príkazy súvisiace s výkonom jeho zaradenia.
k. Spĺňa požadovanú normu. Plne obsahuje úroveň znalostí nevyhnutných pre jeho následné povýšenie do vyššieho levelu.
l. Účasť na školeniach, kurzoch a mítingoch nevyhnutných pre výkon pracovného miesta.
m. Zamestnanec môže byť dočasne alebo jednorázovo poverený výkonom úloh, spadajúcich do pôsobnosti a funkčnej náplne útvaru podľa príkazu nadriadeného.
n. Dodržiavať zásady BOZP a požiarnej ochrany, súvisiace s pracovnou činnosťou.
o. Dodržiavať zásady ochrany životného prostredia a požiadavky systému environmentálneho manažérstva ISO 14 001 súvisiace s Vašou pracovnou činnosťou.
p. Dodržiavať zásady a požiadavky systému manažérstva kvality ISO 16 949 v súvislosti s Vaším pracovným zaradením.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

logické myslenie, odolnosť voči stresu, samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • asertivita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

EDYMAX Flexibility s.r.o.
Bajkalská 22
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: +421917707851