ČSOB

Brigáda - asistent/-ka na sekretariáte pre ČSOB Stavebnú sporiteľňu

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Administratíva; Asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Chceš byť pravou rukou generálneho riaditeľa pre ČSOB Stavebnú Sporiteľňu? Si študent/-ka denného štúdia vysokej školy a hľadáš si brigádu, ktorá vynikne v Tvojom životopise?  Daj nám o sebe vedieť ak:
*Chceš pracovať v moderných priestoroch v centrále ČSOB s dobrou dostupnosťou MHD
* Baví Ťa organizovanie obchodných stretnutí a sledovanie dôležitých termínov v kalendári
* Vytváranie prezentácii máš v malíčku
* Chceš svoju znalosť angličtiny využívať v praxi
* Rád/-a zabezpečíš letenku a hotel na pracovnej ceste pre svojho šéfa
* Bežné používanie Wordu, Excelu a Outlooku Ti nerobí žiaden problém, prípadne sa rád/-a naučíš niečo nové
* Zaujíma ťa ako sa spravujú objednávky v elektronickom systéme SAP a účtovanie drobných hotovostných výdavk Nepremárni svoju príležitosť a pošli nám svoj životopis ešte dnes. :)

Upresnenie platových podmienok

4€/hod

Benefity a ďalšie výhody

Hodinová mzda: 4€

Možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny Príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine #LI-IK

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*Študent/-ka denného štúdia VŠ Znalosť anglického jazyka na úrovni B2, ktorú využiješ najmä pri zápisoch z porád, tvorbe a preklade prezentácii
*chuChuť na sebe pracovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie