Čašník-servíka Hotel SOREA Hutník

18.10.2019 SOREA spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Poprad
Vysoké Tatry
Tatranské Matliare, Hotel SOREA Hutník 33
05960

Typ pracovnej ponuky: Iné výrobné odvetvia, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Čašník, Hutník
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

zamestnanecká strava, priateľský kolektív, benefity spoločnosti SOREA
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
624 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Náplň (druh) práce
• zabezpečenie obsluhy hostí a všetkých služieb súvisiacich s obsluhou
• kontrolu pracoviska pred začatím pracovnej zmeny a odstránenie nedostatkov
• čistotu a úpravu strediska
• kontrolu a dopĺňanie stavu zásob z predošlej zmeny
• rýchle a včasné preberanie objednávok
• dodržiavanie zásad správneho stolovania a podávania jedál a nápojov
• správne účtovanie predpísaným spôsobom a vydanie účtu hosťovi z registračnej pokladne
• dodržiavanie zásad poctivosti predaja a presné vydávanie peňažnej hotovosti hosťovi
• pravidelné odovzdávanie tržieb z registračných pokladní
• získavanie spätnej väzby od hostí, tlmočenie ich požiadaviek svojmu nadriadenému
• svoju účasť na obsluhe počas gastronomických spoločenských podujatí
• správne uskladnenie nespotrebovaných potravín alebo hotových jedál
• po skončení prevádzky kontrolu a upratanie stolového inventára, resp. priestoru baru
• kontrolu kvalitatívnych aj kvantitatívnych požiadaviek na jedlo, resp. objednaný nápoj a v prípade nedostatkov požadovanie nápravy
• udržiavanie čistoty vody v umývačke skla a jej vymieňanie podľa potreby
• ukladanie skla na príslušné miesto v kuchyni, resp. baru
• nesie kolektívnu hmotnú zodpovednosť za zverené skladové zásoby, finančnú hotovosť a inventár na svojom pracovisku
• svoju účasť na pravidelnej mesačnej inventarizácii skladových zásob a inventáru
• svoju účasť na určených odborných školeniach a súťažiach
• nosenie predpísaného pracovného oblečenia v službe aj s menovkou
• osobnú hygienu a čistotu pracovného odevu
• dodržiavanie sanitárneho plánu schváleného na hotely
• zodpovedá za šetrné zaobchádzanie s technologickou vybavenosťou reštaurácie a zabezpečuje minimalizáciu spotreby energií
• kontrolu uzamknutia zverených prevádzkových a ostatných priestorov podľa ukončenia pracovnej doby

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:30

Práca na zmeny:
delené zmeny

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie