Warehouse Team Leader

26.06.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyselný park Nitra - Dražovce
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Vedúci obchodnej skupiny
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
1100€ (+ 50€ doch. bonus,50€ výkon.bonus + strav. lístky 3,60)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Koordinácia a vedenie menšieho tímu pracovníkov.
- Administratívno-technická podpora chodu kancelárie a skladu.
- Práca s dodacími listinami.
- Obsluha bežných kancelárskych zariadení.
- Organizovanie príjmu a výdaju materiálu.
- Komunikovanie s materiálovým oddelením.
- kontrola kapacít v sklade.
- Plnenie úloh požadovaných nadriadeným.
- Operatívne úlohy.
- Práca na 2 zmeny.

Iné výhody:

Práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- VZV nie je podmienkou/ VÝHODOU
- VP skup. B

- dopravu a ubytovanie nezabezpečujeme