#TsmeMy

    Špecialista podpory predaja (Kouč)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Nitra
    Nitra

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Na pozíciu Špecialista podpory predaja (Kouč) hľadáme tímového hráča so schopnosťou hľadať kreatívne riešenia pri plnení úloh. Sám je motivovaný a vie motivovať a rozvíjať aj svojich kolegov.

    K hlavným úlohám na tejto pozícii bude patriť :
    - realizovať koučingové aktivity zamerané na rozvoj a zlepšovanie vedomosti a zručnosti agentov,
    - pripravovať pracovné postupy a call scripty,
    - poskytovať individuálne poradenstvo a podporu agentom v oblasti komunikácie so zákazníkom a v oblasti práce v interných systémoch,
    - podávať podnety pre individuálny rozvoj a návrhy na zlepšenie kvality ich práce,
    - analyzovať vývoj prevádzkových ukazovateľov a navrhovať ich zlepšenia,
    - riešiť neštandardné situácie a podnety zákazníkov,
    - participovať na projektoch podľa pridelenej role.

    Ponúkaný plat

    1000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1000 eur brutto + 15 % ročný bonus

    Termín nástupu do práce

    1.7.2019

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Od vhodného kandidáta očakávame:
    - komunikačné a prezentačné zručnosti,
    - koncepčné, analytické a logické myslenie, zmysel pre kreatívnu prácu,
    - organizačné a koordinačné zručnosti,
    - samostatnosť, stresovú odolnosť, empatiu a flexibilitu,
    - skúsenosť s riadením tímu alebo metodickou koordináciou tímu je veľkou výhodou,
    - prax v oblasti predaja 2 roky,
    - prax v oblasti koučingu, vzdelávania, tréningov je výhodou.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!