#TsmeMy

    Akvizítor pre VSE/SME segment

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Banskobystrický kraj
    BB kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Máš rád(a) nové technológie, inovatívne služby? Baví ťa obchod a komunikácia s ľuďmi ? Rád(a) zdolávaš výzvy? Chceš sa naučiť, ako sa robí biznis v medzinárodnej spoločnosti, ktorá hrá prvú ligu? Tak si tu správne.
    Práve hľadáme posilu do tímu akvizícií biznis zákazníkov.
    Čo bude tvojou úlohou ?
    - analyzovať potreby potenciálnych VSE/SME zákazníkov, prezentovať a predávať komplexné riešenia produktov a služieb spoločnosti Slovak Telekom, a.s.,
    - zodpovedať za plnenie plánu predaja prostredníctvom zazmluvnenia nových zákazníkov resp. opätovného získania zákazníka,
    - uzatvárať obchodné prípady s novými firemnými zákazníkmi,
    - uzatvárať v mene zamestnávateľa zmluvné vzťahy podľa podmienok a postupov stanovených zamestnávateľom.

    Ponúkaný plat

    1000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1000 eur brutto + 60 % variabilná zložka mzdy

    Termín nástupu do práce

    1.7.2019

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Od vhodného kandidáta očakávame:
    Iniciatíva/proaktivita,
    Orientácia na výsledok,
    Negociačné schopnosti,
    Asertivita,
    Prezentačné schopnosti,
    Min. 2 roky v oblasti predaja a akvizície,
    Skúsenosti z oblasti IT a telekomunikačného sektora sú výhodou.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!