PPC Specialist / Performance Manager

07.07.2020 Media and Digital Services a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Digital Park
Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Account manager, Marketingový pracovník, Marketingový špecialista, PPC špecialista
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
+ podľa skills a praxe
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Tvojou úlohou bude samostatný návrh a setup komplexných kampaní. Veríme, že máš rád kampane pod svojou správou vypimpované, keďže samozrejmá je ich pravidelná optimalizácia a vyhodnocovanie tak, aby prinášali klientom želaný výsledok, ktorý vieš zhodnotiť nielen číslami v tabuľke ale aj slovne.

Budeš priebežne sledovať budgety a budeš mať perfektný prehľad o svojich kampaniach a ich spendoch v Google Adwords, Facebook, Linkedin, Adform, atď.

Keďže sme v tom čo robíme odborníci, rôzne analýzy a následné strategické odporúčania pre klientov v rámci longtermových a kampaňových zadaní sa stanú (ak ešte nie sú) tvojim koníčkom.

Ak dychtíš po novinkách a trendoch na trhu v tejto oblasti, budeš k nim mať prístup a budeš ich aj môcť implementovať do vhodných kampaní.

Online oddelenie stále posúvame dopredu, takže sa môžeš realizovať a tvoje nápady pre rozvoj PPC produktov určite nezostanú nepovšimnuté.

Iné výhody:

Okrem PPC máš v rámci Online oddelenia šancu priučiť sa aj ďalším kanálom a nástrojom. V MDS pracujú odborníci zo všetkých media oblastí – získaš komplexný pohľad nielen na online marketing.

Práca pre top klientov z viacerých odvetví ako napríklad Poštová banka, J&T banka, Dôvera, developeri J&T Real Estate a Penta Investments, alebo Fortuna, eshopy DrMax, LUX a veľa ďalších.

Mladý kolektív, školenia, konferencie, teambuildingy, nárok na celoročnú nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, Multisport karta, sickdays, sociálny alebo športový program, narodeninový deň voľna, nové kancelárie v Digital Parku aj akékoľvek časopisy z vydavateľstva News&Media Holding (napr. TREND, EMMA či PLUS7DNÍ a i.).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- Minimálne 1-ročné pracovné skúsenosti so správou komplexných PPC kampaní
- Výborný time management a systém práce
- Dokážeš samostatne riešiť zadania a komunikovať s klientom
- Si zorganizovaný, zodpovedný a máš zmysel pre detail
- Výhodou je AdWords a Analytics certifikácia