Vedúci údržby (Ref. č.: PR/021413)

21.09.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Vrcholový manažment, Výroba; Inžinier údržby, Servisný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): 2300€ - uvedená mzda sa môže zvýšiť na základe skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- tvorba plánov údržby strojných zariadení
- plánovanie rozpočtu
- podpora pri implementácií nových strojov
- spolupráca a komunikácia s jednotlivými odd. spoločnosti
- koordinácia a motivácia pracovného tímu
- komunikácia s externými servisnými spoločnosťami
- sledovanie zásob náhradných dielov
- dohľad nad BOZP

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- min. SŠ vzdelanie s maturitou (technické zameranie)
- prax na obdobnej pozícii
- min. §22 v elektrotechnike veľkou výhodou
- AJ na komunikatívnej úrovni
- samostatnosť, zodpovednosť a logické myslenie