Pracovník výroby - Teplička nad Váhom

04.09.2019 ATENA - PERSONAL s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Teplička nad Váhom
01301

Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

600 - 850 € mesačne
Možnosť čerpania ZÁLOH každý pondelok a štvrtok
Práca v zahraničnej spoločnosti v čistom a modernom prostredí v priateľskom kolektíve
Stravovanie je zabezpečené formou gastro kariet Calio
Možnosť profesijného rastu - pre šikovných pracovníkov možnosť pracovať ako majster výroby alebo teamleader sekcie, vo výnimočných prípadoch možnosť kariérneho postupu až na pozíciu inžiniera

Oddychová zóna v areáli spoločnosti
Bufet, automaty na občerstvenie
Možnosť vyskúšať si prácu a v prípade nespokojnosti možnosť zrušiť pracovný pomer
Vianočné balíčky
Bohatý sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:
Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca stabilne na slovenskom trhu už viac ako 10 rokov. Špecializujú sa na výrobu interiérových komponentov z plastov a textílií pre najväčšie automobilky na Slovensku ako sú Hyundai Motor Czech s. r. o., Kia Motors Slovakia s. r. o., Volkswagen Slovakia a. s. Spoločnosť získala prestížne ocenenia kvality, a to v oblasti výroby a interiérových dielov. Je to prosperujúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje výrobu, materiálno - technickú základňu a zabezpečuje tak svojim zamestnancom stabilnú prácu a kariérny rast v modernom prostredí a ústretovom kolektíve. Firma má doposiaľ vyše 800 zamestnancov.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
21. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
18. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Elektrotechnika

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email email alebo nás kontaktujte telefonicky a bezplatnej infolinke 0800 221 222. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Náplň (druh) práce
Vykonávanie montážnych a demontážnych prác
Jednoduchá manuálna práca vhodná pre mužov aj ženy
Montovanie plastových komponentov pre automobilový priemysel
Pracuje sa v skupinkách na montážnej linke, nie je to klasická pásová výroba
Práca nie je fyzicky náročná

Pracovný čas - pracuje sa od pondelka do piatku, víkendy sú voľné:
3-zmenná prevádzka:
Ranná: 6:00 - 14:00
Poobedná: 14:00 - 22:00
Nočná: 22:00 - 06:00

Viac info:

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
  • samostatnosť
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

Manuálna zručnosť
Zodpovednosť
Pracovitosť
Ochota pracovať na zmeny
Prax nie je podmienkou
Pracovná pozícia je vhodná pre ženy, mužov, páry, absolventov a aj starších uchádzačov

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť