Hľadáme manažéra do klubu, vysoký zárobok, týždenné výplaty

14.12.2019 ODEVY PLUS M, s.r.o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Manažér obchodného oddelenia hotela, penziónu, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme manažéra do nášho klubu v centre Bratislavy
- zárobok približne 2500€/mesiac
- týždenné výplaty

Podmienkou je znalosť anglického jazyka.
Prosím v prípade záujmu pošlite životopis na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre mladistvého: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Overená spoločnosť sprostredkujúca prácu

Oblasť pôsobenia:

Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov

Adresa:

ODEVY PLUS M, s.r.o.
Klčovany 246
Boleráz
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Samuel Kvietok
Klčovany 246, Boleráz, 919 08, Slovenská republika
Tel: 0951201861