Manažér pobočky - výkonný riaditeľ

03.05.2019 TALIS s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Rimavská Sobota
Rimavská Sobota

Typ pracovnej ponuky: Obchod, Vrcholový manažment; Finančný manažér, Obchodný manažér, Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1040 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 10. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1040 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 10. 2019

Dátum pridania ponuky:
19. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 5. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 11

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:10. 9. 2019Informácie pre záujemcu:Obsadzovaná pracovná pozícia je plánovaná od 01-10-2019. Otvorenie pracovnej pozície je podmienené schválením dotácie na podporu podnikania. Dovoľujeme si Vás informovať, že oslovíme iba kandidátov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám.

Náplň (druh) práce
• Zodpovedanie za plnenie obchodného plánu pobočky.
• Stanovovanie obchodnej stratégie.
• Poskytovanie starostlivosti kľúčovým klientom a udržiavanie dobrých vzťahov s nimi. • Vedenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov.
• Vedenie obchodných rokovaní.
• Vypracovávanie pravidelných reportov a štatistík.
• Starostlivosť o chod celej spoločnosti
• vedenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov
• Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov spoločnosti
• Kontrola činností podriadených oddelení
• Sledovanie a analyzovanie plnenia obchodných plánov
• Komunikácia so zahraničnými obchodnými partnermi
• Navrhovanie krátkodobej a dlhodobej stratégie spoločnosti.
• Príprava rozpočtov, smerníc a opatrení
• Dohľad nad dodržiavaním interných smerníc a platnej legislatívy
• Vedenie pravidelných porád
• Schvaľovanie a podpisovanie zmlúv
• Spracovanie finančných analýz, vyhodnocovanie dosahovania cieľov spoločnosti

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa – ekonomické alebo manažment • Počítačové zručnosti – pokročilá úroveň
• Riadiace, organizačné, metodické a obchodné zručnosti
• Znalosť anglického a prípadne aj maďarského jazyka

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

TALIS s.r.o.
Michalská 9
81103 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko