Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Topoľčany
Topoľčany
Pavlovova 17
95520

Topoľčany
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Spolupráca s uznávanými odborníkmi.
Atraktívne pracovné prostredie.
Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov.
Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku.
Rôzne druhy nepeňažných benefitov a tímbildingových aktivít.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
624 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
10. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Náplň (druh) práce
Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, diéty, dressingy, oblohy).
Zodpovednosť za kvalitu všetkých pripravovaných pokrmov.
Zodpovednosť za dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Rozdeľovanie pripravených pokrmov na samostatné porcie podľa stanoveného počtu z oddelení.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 18:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore cukrár kuchár
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme