Obsluha čerpacej stanice PHM

09.08.2019 Ing. Adrián Urda

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Janovík
čerpacia stanica SLOVNAFT, Diaľnica D1 , JANOVÍK východ, Janovík západ čerpacia stanica SLOVNAFT diaľnica D1 , Janovík
08203

Typ pracovnej ponuky: Služby; Čašník, Obsluha čerpacej stanice
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- príplatky za víkend, nočné a sviatky, motivačné príplatky, príspevok na dopravu (po započítaní všetkých príplatkov čistá mzda od 600 do 750 eur, zabezpečené stravovanie, interné školenia, pracovné uniformy, stabilná práca v stabilnej spoločnosti. Nutnosť vlastniť motorové vozidlo na cestu do práce (dialničná čerpacia stanica D1 Prešov - Košice)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 5. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor po zaslaní profesného životopisu na: email

Náplň (druh) práce
Práca za pokladňou, komunikácia so zákazníkmi, práce súvisiace s údržbou a prevádzkou čerpacej stanice.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 19:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • samostatnosť

Počítače:
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Prosím žiadosti s profesijným životopisom zasielať na email, na osobný pohovor bude žiadateľ prizvaný po telefonickom dohovore, info aj na 0905319073 Urda.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • sebaistota