Inžinier údržby (Ref. č.: PR/021436)

20.09.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj; okres Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Manažment kvality, Služby, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Vrcholový manažment, Výroba; Elektrotechnický inžinier, Inžinier údržby, Servisný inžinier, Technický pracovník, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1600 eur (brutto) plat rastie podľa skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zodpovednosť za plán preventívnej údržby
- zabezpečenie bezproblémovej inštalácie nových strojov a zariadení do výroby
- navrhovanie zlepšení na zníženie investícií pre nové projekty
- príjmanie a realizácia nápravných opatrení

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- SŠ technického smeru
- prax na podobnej pozícií min. 2 roky
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)
- MS Office- užívateľ