Absolventská prax, Dobrovoľníctvo - pomocný pedagogický asistent

21.01.2020 DROBČEKOVO

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Levice; Levice
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády; Opatrovateľka, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 200 EUR/hod.
ABSOLVENTSKÁ PRAX
-absolventka SŠ, alebo VŠ do 26 rokov
-pedagogické vzdelanie, zdravotnícke vzdelanie, sociálna práca..
-ukončené denné štúdium pred menej ako 2 rokmi
-vedená na Úrade práce po dobu 1 mesiaca
-po ukončení denného štúdia nemala pravidelné zamestnanie
-pracovný čas je 4 hodiny denne po dobu 6 mesiacov
DOBROVOĽNÍCTVO
-podmienka je byť evidovaný na úrade práce po dobu 1mesiaca
-pracovný čas je na 4 hodiny denne po dobu 6 mesiacov
Termín nástupu do práce: od 1.2.2020
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-pomocné práce pri starostlivosti o 1-3 ročné deti
-pomocné práce pre učiteľky pri edukačných a výtvarných aktivitách
-pomoc pri hygiene detí a pri samoobslužných činnostiach
-empatický a láskavý vzťah k deťom
-príjemné vystupovanie

Iné výhody:

-kreatívna práca s deťmi
-práca v dobrom tíme
-možnosť neskoršieho uplatnenia na HPP

Detské jasle Drobčekovo Vám ponúka možnosť vykonávania Absolvenstkej praxe a získania praktických zručností pri práci s deťmi. Po absolvovaní praxe možnosť zamestnania na TPP.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno