#TsmeMy

    Špecialista online marketingu

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do nášho digital tímu hľadáme kolegu, ktorý rozumie online svetu a jeho špecifikám v B2B sfére. Tvojou úlohou bude:
    - tvorba a implementácia stratégie pre rast návštevnosti B2B zákazníkov a online objednávok na Telekom webe
    - tvorba a optimalizácia obsahu webových stránok pre B2B zákazníkov v spolupráci s IT oddelením a marketingovými agentúrami
    - definovanie biznis požiadaviek pre online kampane s cielením na B2B zákazníkov
    - spolupráca pri tvorbe komunikačnej stratégie a kreatívneho obsahu pre kampane
    - plánovanie, vyhodnocovanie a vytváranie odporúčaní na optimalizáciu online kampaní
    - analýza online kampaní s ohľadom na dosahovanie stanovených KPIs
    - správa a efektívna distribúcia prideleného budgetu

    Ponúkaný plat

    1500 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1500€ brutto,v závislosti od schopností a praxe kandidáta

    Benefity a ďalšie výhody

    Čo ponúkame:
    Zaujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdeš u nás rôzne výzvy a možnosti rozvíjať svoje schopnosti a znalosti. Spoznáš priateľskú a neformálnu pracovnú atmosféru a firemnú kultúru. Staneš sa súčasťou skvelého tímu, získaš kolegov, od ktorých sa môžeš veľa naučiť a podajú ti pomocnú ruku, keď to budeš potrebovať.
    Okrem toho ti nabalíme tieto benefity:
    : ročný finančný bonus
    : vlastné vzdelávacie centrum – široká škála interných aj externých školení
    : atraktívne zľavy na produkty a služby Telekomu (Magio, mobilný internet a pod.)
    : 4 dni osobného voľna
    : Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z Home office
    : kompenzáciu pracovnej neschopnosti nad rámec Zákonníka práce
    : príspevok do III. Piliera dôchodkového sporenia
    : rôzne zľavy u partnerov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry

    Termín nástupu do práce

    1.7.2019

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    V práci určite využiješ:
    - kreatívne myslenie otvorené netradičným riešeniam
    - samostatnosť , flexibilita a proaktivita
    - zodpovednosť
    - komunikačné zručnosti

    Chceme aby si mal/a
    - min.3 roky v online marketingu
    - znalosť analytických nástrojov Google Analytics, Ads
    - skúsenosť s vytváraním online marketingových stratégií s ohladom na stanovené KPIs
    - skúsenosť s vytváraním kreatívneho obsahu pre online kampane
    - znalosť digital UX princípov, on-page a off-page SEO a tvorbou obsahu pre web

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!