custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    650 EUR
    650€/brutto/mesiac + 8% bonusy + 20€ príspevok na cestovanie - po zapracovaní a skúšobnej dobe zvýšenie platu na 700€/brutto/mesiac + bonusy a príspevky + stravné lístky v hodnote 4€
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Si šikovný, fyzický zdatnejší a máš rád flexibilnú prácu? Nebaví Ťa stáť na jednom mieste? Si rád v pohybe? Máš už s prácou v sklade nejaké skúsenosti a vlastníš preukaz k VZV? Výborne! Neváhaj a pridaj sa do tímu skladníkov u nášho významného klienta, ktorý pôsobí v automobilovom priemysle.

Ideálna šanca pre kandidátov, ktorých zaujíma práca v sklade, ktorí chcú byť súčasťou stabilného tímu a hľadajú si dlhodobú prácu.

Náplň práce:
• Zabezpečovanie zásobovania výroby materiálom
• Celková manipulácia, triedenie materiálu
• Výdaj zásob do skladu
• Účasť na inventúrach
• Práca s PC

Benefity a ďalšie výhody:

• dlhodobá práca
• príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné)
• firemné akcie, výlety, teambuilding
• bonusy pri dobrých výsledkoch spoločnosti
• flexibilný prístup k nárokom zamestnanca
• nástup ihneď bez odkladov a naťahovania času

Informácie pre uchádzača:

Registrujte sa priamou reakciou na tento inzerát alebo nám zašlite životopis e-mailom na email, do predmetu správy uveďte SKLADNIK PRESOV
Na pohovor budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie. Nástup do práce IHNEĎ.

Všeobecne požadované znalosti:

• Vodičský preukaz sk. B - podmienkou
• Preukaz na prácu s VZV - podmienkou
• Prax na pozícii - výhodou
• Požadované vzdelanie : stredoškolské
• Znalosť PC : Microsoft Word, Microsoft excel
• Fyzická zdatnosť
• Záujem o dlhodobú spoluprácu
• Chuť pracovať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B