Účtovník

15.05.2019 MZK Consulting s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kancelária v Komárne
okres Dunajská Streda, okres Komárno, okres Nové Zámky
Typ pracovnej ponuky: Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
V závislosti od ukončeného vzdelania, od rokov praxe a schopnosti pracovať samostatne môže byť mzda aj vyššia.
Termín nástupu do práce: od 22.5.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.8.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocný účtovník, pracujúci a zaúčajúci sa pod dozorom.

Iné výhody:

Mladý, príjemný kolektív, pracovné miesto na lukratívnom mieste, odborné školenia.

Hľadáme do nášho teamu šikovnú, ambicióznu účtovníčku - aj začiatočníka, do našej rozrastajúcej sa medzinárodnej účtovnej kancelárie v Komárne, v peknom prostredí s výhľadom na Dunaj.
Do Vášho životopisu s fotografiou prosím uviesť svoju požiadavku na mzdu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Maďarský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Podvojné účtovníctvo

Komunikatívnosť, samostatnosť, informovanosť, spoľahlivosť, snaha učiť sa!!
Základné znalosti s prácou na počítači.