Servisný manager

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom ventilátorov a vzduchotechnických jednotiek, hľadáme nového kolegu na pozíciu: Servisný manager.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• spúšťanie chladiacich a klimatizačných zariadení
• spúšťanie VZT jednotiek so vstavaným systémom MaR
• servis chladiacich a VZT zariadení
• diagnostika porúch
• komunikácia s výrobnými závodmi v anglickom jazyku

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• stredoškolské vzdelanie
• elektrotechnické osvedčenie podľa vyhl. č. 508/2009 Z.z.
• odborná spôsobilosť na F-plyny I. kategória - nie je podmienkou
• výučný list v odbore "CHLADIARENSKÝ MECHANIK" – výhodou
• znalosť anglického jazyka - stredne pokročilý
• vodičský preukaz: skupina B
• ochota vzdelávať sa
• technické myslenie a remeselná zručnosť
• samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť

Ponúkame:
• prácu na HPP
• zázemie silnej zahraničnej spoločnosti
• firemné vzdelávanie, výučba AJ
• mobil, PC, stravenky
• prácu v perspektívnom a dynamickom kolektíve
• zohľadnenie aktívneho prístupu k práci v mzdovom ohodnotení
• 13. plat
• miesto výkonu práce: kancelária v Bratislave

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu email Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B