Manažér obchodnej skupiny AXA pre región HE a MI

23.08.2019 Mgr. Rudolf Puškár

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Humenné
Humenné
Osloboditeľov 1632/1
06601
Slovensko, Košický kraj, okres Michalovce, Michalovce, Okružná 74, 07101

okres Humenné, okres Michalovce
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
Termín nástupu do práce: 17. 6. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na trhu
viac ako 200 rokov, ktorá má viac ako 106 miliónov klientov v 62 krajinách sveta
- spoločnosť AXA je na Slovensku najkomplexnejšou finančnou spoločnosťou zastúpená životnou a neživotnou poisťovňou, doplnkovou dôchodkovou spoločnosťou, dôchodkovou správcovskou spoločnosťou a investičnou spoločnosťou
- moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
- firemné zľavy a výhody na produkty AXA
- práca v moderných kancelárskych priestoroch
- firemné akcie a teambuildingy
- mimoriadne finančné odmeny za dosiahnuté výsledky a možnosť dostávať príspevok na automobil

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2000 € za mesiac

Dátum nástupu:
17. 6. 2019

Dátum pridania ponuky:
13. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 6. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Náplň (druh) práce
- zodpovednosť za riadenie tímu finančných špecialistov
- motivácia tímu, monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky
- zodpovednosť za výber a adaptáciu finančných špecialistov
- spoluvytváranie imidžu spoločnosti
- rozvíjanie a vytváranie vzťahov s VIP klientami
- hlavnou podmienkou je prax vo vedení ľudí v oblasti bankovníctva alebo poisťovníctva minimálne 1 rok
- pozícia je taktiež vhodná pre manažérov z konkurenčných poisťovní a finančných spoločnosti
- fixná zložka výplaty 2000 eur + rozdielové provízie z riadenia tímu + mesačné bonusy v závislosti od objemu produkcie

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • vedenie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • motivovanie ľudí
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

Uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené kritéria, pošlú svoj štruktúrovaný životopis, následne budú kontaktovaní a pozvaní na výberové konanie.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť