ČSOB

Schvaľovateľ/-ka úverov SME pre ČSOB Košice

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*spracovanie a príprava databáz a podkladov za účelom vykonávania centralizovaného monitoringu a prehodnotenia plnenia podmienok existujúcich úverových angažovaností scoringového portfólia
*identifikácia varovných signálov a návrh konkrétnych krokov a procesov s cieľom eliminácie dopadu zistených rizikových faktorov
*vykonávanie ex post monitoringu úverových prípadov schvaľovaných na úrovni obchodu
*samostatné posudzovanie úverových návrhov, vyhodnocovanie zaistenia, formulácia konkrétneho stanoviska a optimalizácia procesu schvaľovania
*poskytovanie špecializovaného poradenstva ako aj lektorských činností vo vzťahu k obchodným segmentom
*spolupráca s ostatnými útvarmi a oddeleniami v rozsahu vymedzeného okruhu činností (v rámci skupiny ČSOB)

Upresnenie platových podmienok

od 1000 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1 000 € brutto

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-LD

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*vysokoškolské, popr. stredoškolské vzdelanie
*prax v oblasti úverov so zameraním na klientov segmentu SME 2 roky
*skúsenosti s predajom úverov pre podnikateľov
*znalosť práce s PC (WORD, EXCEL - pokročilý, OUTLOOK)
*pasívna znalosť anglického jazyka výhodou
*komunikatívnosť
*tímovosť, flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť
*zameranosť na detail
*vysoké pracovné nasadenie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie