Vodič VZV, RETRAK - Nemecko

09.10.2019 Renewal Agency s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 9,79 EUR/hod.
Mzda 9,79 Eur/hod.
Termín nástupu do práce: od 22.5.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca na TPP v Nemecku - vodič na vysokozdvižnom vozíku,RETRAKU. Podmienkou je prax na VZV-RETRAKU a účasť na osobnom pohovore v Bardejove (po telefonickom dohovore). Doprava a ubytovanie zabezpečené a hradené firmou. Vlastné auto výhodou, nie však podmienkou.
V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnych číslach 0949 231 273, 0948 464 487, 0948 443 426 alebo e-mailom na email

Iné výhody:

výplata 15-teho nasledujúceho mesiaca
možnosť záloh po troch odpracovaných dňoch

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk
Nemecký jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

zodpovednosť
samostatnosť