Manažér – Oddelenie kvality a vývoja

21.08.2019 P&P Construction s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Žilina
Sasinkova 407/53
01001

Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality, Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
1. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- Zodpovednosť za riadenie 2 oddelení (Oddelenie kvality, oddelenie vývoja)

- Zodpovednosť za vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu

- Plánovanie kvality – ročný plán oddelenia, plány pre medzioperačnú a výstupnú kontrolu

- Organizovanie a vedenie mítingov za účelom zvyšovania kvality pre jednotlivé oddelenia

- Medzioperačná kontrola – hodnotenie dodávateľov a zvyšovanie kvality, analýza procesov a celkového mesačného trendu, vyhodnotenie nápravných opatrení

- Kontrola plánu vykonávania testov podľa dohody so zákazníkom, kalibrácia meradiel vplývajúcich na kvalitu

- Kontrola vykonávania úloh a časového harmonogramu pri aplikácii nábehu novej zmeny

- Rýchle a promptné vykonávanie nápravných opatrení po obdržaní sťažností a reklamácií

- Výber, hodnotenie a riadenie existujúcich dodávateľov vstupného materiálu, vyhľadávanie nových potenciálnych dodávateľov

- Zodpovednosť za plynulé zavedenie zmien vyžadovaných zákazníkom na produkte alebo procese

- Zodpovednosť za plynulý prechod z pilotnej výroby do masovej výroby v prípade nových projektov pre zákazníka

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • kórejský - vysoká: C1 a C2
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

P&P Construction s.r.o.
01001 Žilina
Slovensko
Tel: +421915342137