Bezpečnostný pracovník Topoľčany-Krušovce

07.08.2019 B.A.T. SECURITY, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Krušovce
Nitriansky kraj; okres Topoľčany; Topoľčany
Typ pracovnej ponuky: Pracovník strážnej služby
Ponúkaný plat (základná mzda): 680 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme bezpečnostných pracovníkov na objekt Topoľčany-Krušovce. Prijmeme profesionálnych a zodpovedných bezpečnostných pracovníkov, ktorí budú mať za úlohu ochranu objektu nášho zahraničného klienta.
Čo bude ich úlohou počas denných a nočných smien?
- stráženie priestorov, kontrola kamier
- kontrola osôb a vozidiel.
Práca je na TPP/Dohoda, podmienkou je platný preukaz spôsobilosti. Nástupný plat 680€ brutto. Nástup možný ihned

Informácie pre uchádzača:

platný preukaz spôsobilosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno