Zoraďovač CNC strojov

15.11.2019 REA SLOVTEAM, spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Majerská cesta 92/A
97401

Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; CNC programátor, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 728 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

1. Motivačné odmeny:
- za dochádzku + 100 € mesačne + 10 € mesačne na starostlivosť o zverené pracovné prostriedky,
- za zmennosť + 80 € mesačne,
za odpracované roky 200 € - 600 € ročne (podľa odpracovaných rokov).

2. Prémie podľa dohody do výšky 100% základnej zložky mzdy.

3. Ponúkame náborový príspevok podľa vedomostí a schopností pracovníkov do výšky 500 €.

4. Poskytujeme príspevok na dopravu alebo ubytovanie podľa vzájomnej dohody.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
728 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- zodpovednosť za zoradenie strojov pred vlastnou výrobou vrátane kontroly a vyplnenia všetkých dokumentov výroby súčiastky ( sprievodka dielca, merací protokol, zoraďovací list ),
- zoraďovanie a práca na CNC strojoch a ďalších obrábacích strojoch podľa pokynov nadriadeného,
- kontrola stavu práce na zoradených strojoch a vykonávanie prípadných úprav,
- overovanie výroby nových výrobkov s následnou požiadavkou na prípadnú zmenu technologického postupu,
- zodpovednosť za prehľadné a hospodárne uloženie materiálu, nástrojov a pomôcok na výrobnej dielni,
- zodpovednosť za včasné a kvalitné vykonanie pridelenej práce,
- zodpovednosť za dodržiavanie efektivity práce podľa technologického postupu,
- riešenie odchýlok od stanovenej efektivity výroby jednotlivých položiek,
- zodpovednosť za zverený inventár,
- sledovanie zákonov, nariadení a smerníc súvisiacich s jeho pracovným zaradením,
- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, PO a iných predpisov na pracovisku.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

REA SLOVTEAM, spol. s r.o.
97401 Banská Bystrica
Slovensko
Tel: +421484161013