Vodič autobusu

12.11.2019 DANALI s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Zelená ulica 2D/X5
97404

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,62 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- mzdové zvýhodnenia v zmysle Zákonníka práce za sobotu, nedeľu, sviatok, za prácu nadčas, za nočnú prácu
- pohyblivá zložka mzdy - prémie
- cestovné výhody pre zamestnanca a rodinných príslušníkov

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,62 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Doprava

Náplň (druh) práce
Samostatné vedenie a obsluha cestného motorového vozidla - autobusu za účelom prepravy osôb v cestnej doprave.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: C, D

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Certifikáty

Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov
Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina D + E
  • Skupina D
  • Skupina C

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2
  • ruský - pokročilá: B1 a B2
  • ukrajinský - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov
- Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89)

Pracovné miesto vhodné pre štátneho príslušníka tretej krajiny.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • sebaovládanie
  • trpezlivosť
  • vnútorná stabilita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

DANALI s.r.o.
Kláry Jarunkovej 2
97401 Banská Bystrica
Slovensko