Špecialista/Špecialistka Zákazníckej podpory

15.01.2020 NIKÉ, spol.s.r.o.
Miesto práce: Ilkovičova 34
Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Pracovník help desku, Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
***nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 000,- EUR/mesačne.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Si pripravený/á byť pri zrode novej a vylepšenej Zákazníckej podpory?
- Veríme, že tvoja predchádzajúca odpoveď bola ÁNO
- Je úplne zrejmé, že budeš poskytovať prvotriednu podporu pre zákazníkov a pobočky prostredníctvom všetkých dostupných kanálov (telefón, chat, email, pošta)
- Neoddeliteľnou súčasťou je prijímanie a spracovávanie prichádzajúcich hovorov, emailov a chatov = neboj, aj na chatu pojdeš :-)
- Tvojím poslaním bude pomáhať a navigovať zákazníkov pri využívaní našich služieb, ako aj riešenie technických problémov (prematch, live, kasíno) = neboj, nepotrebuješ byť technik či ITečkár
- Proaktivita sa cení, preto sa aj naučíš proaktívne identifikovať potreby zákazníkov a naučíš sa poskytovať "first class" poradenstvo zákazníkom v oblasti produktov (prematch, live, kasíno)
- Sme presvedčení o tom, že dokážeš plniť plán stanovených outboundových aktivít (napr. volanie hráčom)
- V prípade neprítomnosti kolegu či kolegyne ťa poprosíme o "záskok" a zastupovanie na Front Office smenách podľa vopred stanoveného harmonogramu
- OTVORENE TI DÁVAME DO POZORNOSTI FAKT, že toto je práca na smeny, prevádzka 24/7, 12-hodinové smeny (krátky/dlhý týždeň - denná/nočná)

Informácie pre uchádzača:

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:
https://www.nike.sk/info/zasady-ochrany-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Všeobecne požadované znalosti:

- Výborne komunikačné schopnosti
- Trpezlivosť
- Príjemné vystupovanie, asertivita
- Schopnosť rýchlo a kvalitne písať (chat)
- Príjemný a ústretový prejav
- Prax na podobnej pozícii výhodou
- Angličtina výhodou (nie je to podmienka)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

NIKÉ - Prvá slovenská stávková spoločnosť – založená v roku 1991, je najstaršou a najväčšou stávkovou spoločnosťou na Slovensku. S tržbami viac ako 400 mil. eur ročne, tisíckou zamestnancov a sieťou presahujúcou 900 pobočiek sa radí k najväčším firmám regiónu. Rodinná firma č.1 na Slovensku v hodnotení FORBES 2018 je pod vedením Otta Bergera a syna Romana Bergera fenoménom v oblasti stávok, športového a zábavného priemyslu.

TECHNOLOGICKÝ LÍDER Úspech spoločnosti je postavený na využívaní najmodernejších technológií pre dokonalý zážitok z hry. Vlastné tímy IT dizajnérov, programátorov a testerov vyvíjajú unikátne herné produkty v jednom z najväčších IT Labov na Slovensku. Technológia Niké One je najpokročilejšou hráčskou platformou na trhu. Mobilná aplikácia Niké bola v septembri 2017 vyhlásená za najlepšiu aplikáciu pre tipérov, s vlastnými riešeniami Radaru či Šejkra. Vďaka neustálym inováciám v spolupráci s technologickými gigantmi PaddyPower, IMG či Perform je NIKÉ najobľúbenejšou značkou na trhu.

SILNÁ ZNAČKA Od svojho založenia buduje NIKÉ atraktívnu značku pre fanúšikov športu a mladú generáciu. Vo vlastníctve NIKÉ sú najväčší športový online portál sport.sk, denník Šport so 60-ročnou tradíciou i špecializovaný magazín pre profesionálov v tipovaní. NIKÉ spoluvytvára úspešné TV programy v spolupráci s TV Markíza či RTVS, hrdo sponzoruje najúspešnejšie športové kluby Slovan Bratislava, BC Prievidza a je jedným z najvýznamnejších charitatívnych prispievateľov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti herní a stávkových kancelárií

Adresa:

NIKÉ, spol.s.r.o.
Ilkovičova 34
Bratislava
Slovenská republika
www.nike.sk

Kontaktné údaje:

Jana Deliová
Ilkovičova 34, Bratislava, 812 30, Slovenská republika