Damage Specialist

18.10.2019 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník, Leasingový poradca, Referent správy pohľadávok
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 € btt
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
• zdokonalíte svoje jazykové zručnosti pri komunikácii so zahraničnými klientmi
• získate skúsenosti v oblasti leasingu automobilov
• budete pôsobiť v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Na tejto pozícii bude Vašou úlohou:
• komunikovať s dodávateľmi ohľadom opráv vozidiel
• schvaľovať opravy poškodených vozidiel
• poradenstvo a asistencia klientom spoločnosti
• komunikácia so zahraničnými oddeleniami spoločnosti

Iné výhody:

Znalosti:
prax v oblasti leasingu a administratívy - výhoda

Požadované vzdelanie:
vyššie odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:
NJ - C1
AJ - B2

Požadované znalosti:
MS Excel - pokročilý
MS Word - pokročilý
MS Outlook - pokročilý

Osobnostné predpoklady:
komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
samostatnosť v organizácii práce
výborný time management
analytické myslenie
chuť učiť sa nové veci

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Nemecký jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Pre túto pozíciu potrebujete:
• prax v oblasti leasingu a administratívy - výhoda
• výborné ovládanie nemeckého jazyka
• aktívna znalosť anglického jazyka
• komunikačné zručnosti
• mať skúsenosť s prácou v MS Office a Outlook
• analytické myslenie