Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Poprad
Vysoké Tatry
P.O.Box 12
05985

Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkame zamestnanecké stravovanie aj zamestnanecké ubytovanie zadarmo. Zamestnanecké ubytovanie je zabezpečené, lebo denná dochádzka nie je možná, pracuje sa na fixné týždňové turnusy.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
850 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

GastronómiaUbytovanie, cestovný ruch a hazard

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:31. 5. 2019Informácie pre záujemcu:Relief Slovakia, spol. s r.o.,
Horský hotel* Popradské pleso - Vysoké Tatry poskytuje pohostinské a ubytovacie služby.
Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má kladný vzťah k prírode, nakoľko vysokohorský Hotel Popradské Pleso sa nachádza v národnom parku Vysoké Tatry v piatom ochrannom pásme. Prístupová cesta slúži ako turistický chodník, preto nie je možná denná dochádzka. Pracuje sa na týždenné zmeny. Prácu ponúkame v mladom dynamickom tíme.

Náplň (druh) práce
Hľadáme vyučeného kuchára s praxou vo varení a pečení jedál tradičnej slovenskej kuchyne (z čerstvých surovín). K náplni práce patrí aj riadenie chodu kuchyne, zodpovednosť za čistotu a stav skladových zásob.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 21:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • iniciatívnosť
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • pozornosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Relief Slovakia spol. s r.o.
Moravská 280
95201 Vráble
Slovensko