Automechanik - autoelektrikár

14.11.2019 R - J. A. servis, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Ružomberok
Ružomberok
Bystricka cesta
03401

Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Autoelektrikár, Automechanik, Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € mesačne

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Náplň (druh) práce
Kontaktná osoba p. Mgr. Hyža, žiadosť so životopisom prosíme zasielať na mail: email (Za účelom osobného pohovoru budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.)
: - diagnostika porúch, opravy elektroinštalácií, pravidelná údržba a opravy motorových vozidiel, záručné opravy, servisné prehliadky.
Pracovný čas: Pondelok až Piatok (víkendy sa nepracuje).
Výhody poskytované zamestnávateľom: práca v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti; - pravidelné vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie; - zodpovedajúce platové ohodnotenie; - firemné pracovné oblečenie; - práca v mladom kolektíve; - stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom.
Požiadavky na uchádzača:
- prax v odbore, ochota vzdelávať sa, vysoké pracovné nasadenie, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, lojálnosť k zamestnávateľovi; schopnosť pracovať samostatne; vysoká miera zodpovednosti a spoľahlivosti; - bezúhonnosť.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

R - J. A. servis, s.r.o.
Bystricka cesta 177/23, Ružomberok, 03401