Programátor/administrátor - ladenie a správa SW aplikácií

22.08.2019 Core Process Systems & Services, s.r.o. (skrátený názov CPSS, s.r.o.)
Miesto práce: Slovensko
okres Levice
Levice
Kpt. J. Nálepku 95
93401

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor, Systémový administrátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1050 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1050 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
22. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

ElektrotechnikaEnergetika, plyn a elektrinaIT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
adaptácia a ladenie programového vybavenia prevažne v oblasti systémových a aplikačných prostriedkov pre kontrolu a riadenie technologických procesov so zameraním na kontrolu energetických jadrových zariadení (so zvládnutím špecifík meracej a výpočtovej kontroly) s prevládajúcim výkonom týchto činností na lokalitách elektrární na Ukrajine a v Rusku

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Fyzikálno-matematické vedy
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Informatika a výpočtová technika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Elektrotechnika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore automatizované systémy riadenia v elektrotechnike a ich projektovanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore automatizované systémy riadenia a ich projektovanie

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Windows - vysoká
  • Microsoft Windows Server - vysoká
  • MSSQL - pokročilá
  • Linux - pokročilá
  • Sun Solaris - pokročilá
  • C, C++ - elementárna

Ďalšie požiadavky:

dobrá základná znalosť súvislostí medzi prebiehajúcimi fyzikálnymi procesmi v aktívnej zóne jadrového reaktora, technologickými procesmi v reaktoroch VVER a požiadavkami a schémou zabezpečenia meracej a výpočtovej kontroly týchto procesov;
schopnosť a vlastná snaha o odborný rozvoj samoštúdiom;
rešpekt a lojálnosť k zamestnávateľovi;
bezproblémová možnosť vyslania na dlhodobú služobnú cestu pre výkon prác na Ukrajinu a do Ruskej Federácie

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Core Process Systems & Services, s.r.o. (skrátený názov CPSS, s.r.o.)
Kpt. J. Nálepku 95/1639
93401 Levice
Slovensko