Operátor digitálnej tlače

12.11.2019 Cromwell a.s.
Miesto práce: Slovensko
okres Bratislava
Bratislava-Lamač
Lamačská cesta 22
84103

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,7 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Zmluvne dohodnuté GARANTOVANÉ 1. a 2. ZVÝŠENIE platu po zapracovaní,
- základná mzdy + variabilná zložka + príplatky + stabilizačný BONUS
- zmluva na DOBU NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania,
- PRAVIDELNÉ polročné PREHODNOCOVANIE PLATU v závislosti od získaných zručností,
- osobné mzdové ohodnotenie,
- sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri odpracovaných jubileách),
- teplú stravu v stravovacom zariadení zamestnávateľa,
- stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne sadzby,
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky),
- ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač,
- ponúkame Vám prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu, prácu so zaujímavými a jedinečnými technológiami v EU,
- pracuje sa formou tzv. krátky/dlhý týždeň,
- otvorené dvere majú u nás i ABSOLVENTI.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,70 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaPolygrafiaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Logistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
Obsluha digitálnej tlačovej linky:
- spracovanie vstupných dát cez PC,
- práca s databázou údajov,
- tlač dát, kontrola tlačených výstupov,
- manuálne nastavovanie stroja,
- detekovanie (odhaľovanie) a odstraňovanie bežných prevádzkových závad stroja.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • osobnostný rozvoj
  • manuálna zručnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- chuť učiť sa,
- technická zdatnosť,
- bezúhonnosť,
- iniciatíva, sebamotivácia,
- zodpovednosť,
- flexibilita (práca vo viaczmennej prevádzke - v noci, cez víkend, práca na zmeny formou tzv. krátky/dlhý týždeň, práca na 12hod. zmeny).

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Cromwell a.s.
84103 Bratislava-Lamač
Slovensko
Tel: +421269203240